Projekt Domu Z119 Łatwy W Budowie Dom Z Poddaszem, Przestronną Częścią Dzienną I Garażem.

Dom we Wrocławiu charakteryzuje prosta forma, elegancja i współczesna stylistyka. Dzi¶ prezentacja wybranych domów piêtrowych niedu¿ej powierzchni, porównywalnej z powierzchni± four pokojowego mieszkania (przy czym nie mam tu na my¶li standardów z czasów PRL) i jednocze¶nie atrakcyjnych z uwagi na koszty budowy i pó¼niejszego u¿ytkowania. Ma³y dom z piêtrem idealnie sprawdza siê na niewielkiej dzia³ce w mie¶cie, po prostu inny nie ma szans siê na niej zmie¶ciæ. Ekonomia i ograniczona powierzchnia zabudowy wymuszaj± jednak kompromisy- takie ma³e domy oferuj± tylko to co niezbêdne.
Budowa domu to nie tylko kwestia inwestycyjna, to także konieczność wyboru odpowiednich materiałów, które zostaną wykorzystane do tego, by zbudować taki budynek. Oczywiście pustaki, cegły, beton to jedno, natomiast w odniesieniu do prac wykończeniowych brane pod uwagę są odpowiednie materiały na podłogę, ściany, sufity. Do tego, aby można było cieszyć się w pełni zakończoną budową domu warto zasugerować kupno odpowiednich okien, które są obsadzane stosunkowo szybko. Dalszym etapem w przypadku wykończenia jest praca związana z malowaniem, obsadzaniem drzwi, podłogami. Nie jest wcale tak łatwo położyć odpowiednie podłogi do konkretnych pomieszczeń domowych.
Jeśli na serio chcesz zyskać niesamowity efekt wnętrza mid-century, poświęć jedną ze ścian w domu i zwyczajnie się jej pozbądź - przynajmniej częściowo, jeśli nie chcesz być zbyt radykalna. Takie otwarte wnętrza stanowią niemal znak rozpoznawczy wnętrz z połowy XX wieku - są funkcjonalne i dają uczucie wytchnienia, ale i wiele możliwości. Jeśli zdecydujesz się na tego rodzaju metamorfozę w domu, warto skorzystać z pomocy architekta, który sprawdzi, które ściany nadają się do wyburzenia, a które są konstrukcyjne.
Jestem Magda i piszę wnętrzach. Tego typu kolory są dla mnie naturalne, np. w ubiorze. Zapachy, które od razu kojarzą się z takimi wnętrzami, też ładne łączą z moją skórą (co kiedyś było dla mnie wielkim zaskoczeniem). Taki dosłowny styl nie komponowałby się z tym, którym pisałam wcześniej (np. z bielonymi meblami). finanse blog innego dodatki luźno inspirowane egzotyką.
W formie dodatków najlepiej w tym stylu sprawdzają się różnego rodzaju drobiazgi dawnego czy wręcz antycznego pochodzenia. Ozdobne lampy i żyrandole rozświetlające obrazy w ozdobnej ramie, wiszące na ścianie lub stojące na komodzie w towarzystwie starego zegara i kryształów to podstawy wyposażenia tego stylu. Decydując się na wystrój wnętrza w stylu retro nie możemy zapomnieć wzorzystych materiałach, koronkowych serwetkach i lnianych, wyszywanych obrusach. Na drewnianej podłodze obowiązkowo muszą się znaleźć wzorzyste dywaniki.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Projekt Domu Z119 Łatwy W Budowie Dom Z Poddaszem, Przestronną Częścią Dzienną I Garażem.”

Leave a Reply

Gravatar