English Translation

Emilce wszystko wolno. Rok prędzej z okazji chrztu również przystrajałam stół, ale tylko na kawę, bo obiad jedliśmy w restauracji. Ponieważ jesteśmy pasjonatami terenówek w tym klimacie zrobiłam ozdoby. Za 5 zł kupiłam ozdobne, drobne kamyczki i usypałam z nich drogę, ustawiając na nie różne przeszkody (górkę, patyczek - kłodę, dwa auta ciągnące się). Kupiłam tez małe resoraki - terenówki, był to wydatek okay. 25 zł, ale do teraz są to ulubione zabawki Wojtka:).
Poza obrazami, malujesz także murale. Prezydent podkreślił, że sprawie Sencowa i innych przetrzymywanych w Rosji Ukraińcach mówi się dziś na najważniejszych forach międzynarodowych, takich jak szczyt Ukraina-UE oraz szczyt NATO. Za niefrasobliwość trwania w związku płaci się niekiedy wysoką cenę. Trzeba zadbać swój własny interes,by nie obudzić się z ręką w nocniku.
Reklamodawcy powinni jednak myśleć długofalowej współpracy z Instamatkami, bo taka może przynieść im w przyszłości najlepsze efekty. Influencerki, które są przywiązane do danego brandu, są jednocześnie jego najbardziej autentycznymi ambasadorkami. „Marki kładą obecnie coraz większy nacisk na współprace długoterminowe, powtarzalne - zamiast jednorazowych akcji ad hoc. Również młode matki przywiązują się do marek, którym ufają. Jest to jedna z najbardziej wymagających grup docelowych, ale nagradza wysoką lojalnością, zaś zadowolone konsumentki stają się naturalnymi ambasadorkami - marki, nie pojedynczych produktów. To znaczy, że wraz z rozwojem dziecka zmieniają produkty, ale pozostają z marką, która się sprawdziła” - podsumowują Klaudia Radoszewska i Konrad Gładkowski.
Moj syn ma 1,5 roku mowi mama tata itd. Poznaje nowe słowa, je miksowane, niemiksowane i czesciowo. Karmie go piersia na noc do spania i w nocy. Nie rozumiem w jaki sposob mialo by to negatywnie wplynac na jego wymowe. Nie trzyma sie kupy ta wypowiedz. Nie osadzam Matek karmiacych i niekarmiacych. Nie opowiadam karmieniu bo nie chce slyszec negatywnych opinii ze karmie za dlugo. Skoro jest to zdrowe dla dziecka a mnie nic nie kosztuje czemu mam tego nie robic? finanse blog mi sie ze syn sam sie odstawi na razie czekam.
@stach-poraj a pozniej okazuje sie, ze najlepsza szkola w okolicy(i calej Szwecji) to taka typu staroswieckiego, gdzie sa zasady, ktore trzeba respektowac. mobbing jak najbardziej w Szwecji jest. we wszystkich szkolach, a scentki typu "wkladanie nauczycielowi kosza na smieci na glowe" dzieja sie tylko tam, gdzie nauczyciel pozbawiony jest kompletnie ochrony bo nie ma regul, albo nikomu nie chce sie ich egzekwowac, albo nauczyciel zostal nauczycielem z przypadku, wtedy albo to dupek, albo kompletna ofiara.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “English Translation”

Leave a Reply

Gravatar